1. Utama
  2. Hasil carian・Pilih penerbangan
  3. Lihat penerbangan yang ditempah・Masukkan Maklumat Pelanggan
  4. Sahkan maklumat permintaan tempahan
  5. Permintaan tempahan selesai
  6. Beli

Sila tunggu...

Mencari ()

Tapis mengikut Jadual Penerbangan

Sapporo(SPK) Qingdao(TAO)

Perlepasan:Sapporo(SPK)

Destinasi:Qingdao(TAO)

Qingdao(TAO) Sapporo(SPK)

Perlepasan:Qingdao(TAO)

Destinasi:Sapporo(SPK)

Tapis mengikut Jumlah Hentian

  • MYR2,282

Tapis mengikut Syarikat Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5590,MU279)

    • 2024/03/2020:55
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 14h 35m
Lihat Butiran Penerbangan

Pada kalendar Sapporo⇔Qingdao Semak harga terendah

Sapporo (Chitose) Dari Qingdao(TAO) MYR2,282~

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,696
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,MU5521)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 00:10
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 11h 40m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5590,MU279)

    • 2024/03/2020:55
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 14h 35m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5679,MU279)

    • 2024/03/2019:45
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 15h 45m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,696
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,MU5521)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 00:10
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 11h 40m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5679,MU279)

    • 2024/03/2019:45
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 15h 45m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5530,MU279)

    • 2024/03/2018:15
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 17h 15m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU5524,MU279)

    • 2024/03/2017:15
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 18h 15m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    Shanghai Airlines FM9230,MU279)

    • 2024/03/2016:05
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 19h 25m
Lihat Butiran Penerbangan

China Eastern Airlines 飛行機 最安値China Eastern Airlines

Pergi-Balik / Termasuk kos bahan bakar MYR2,283
  • Laluan 1

    China Eastern Airlines MU280,FM9229)

    • 2024/03/1813:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 2024/03/19 (+1) 08:25
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 19h 55m
  • Laluan 2

    China Eastern Airlines MU8376,MU279)

    • 2024/03/2016:05
    • Lapangan Terbang Antarabangsa Qingdao Jiaodong
    • 2024/03/21 (+1) 12:30
    • Sapporo (Chitose)
    • 19h 25m
Lihat Butiran Penerbangan